fbpx

Google ruší podnikatelům weby

12 ledna, 2024

Jak se připravit na změny od Google a proč je teď ten správný čas na vlastní webovou stránku?

Rok 2024 přináší významné změny pro podnikatele a živnostníky, kteří využívali bezplatné webové prezentace na business.site od Googlu. Kdysi Google nabízel vytvoření firemní webové stránky z informací uvedených na Firemním profilu na Google.

Tyto jednoduché weby budou od 1. března rušeny! Google přes nápovědu vyzývá, aby si do té doby upravili svůj profil tak, že vytvoří odkaz na jiný web.To může představovat výzvu pro mnoho malých a středních podniků. Ale nezoufejte! V tomto článku se podíváme na to, co tyto změny znamenají a jak můžete využít tuto novou příležitost pro rozvoj svého podniku.

 

Jak touhle změnou pomoct svému podnikání?

Odstranění webových prezentací na business.site může působit jako nepříjemná komplikace, je to ale výzva, která skrývá mnoho příležitosti. Jak se tedy přizpůsobit nové změně a využít příležitosti na maximum?

  1. Profesionální dojem:

S naší novou službou Web Star vám přinášíme nejen kvalitní responzivní webovou stránku pro zákazníky z okolí, ale také možnost vlastnit vlastní doménu. To není jen o technologii, ale o budování vaší značky. Zákazníci mají větší důvěru v podniky s vlastní doménou, což může posílit váš profesionální dojem. Více informací a reference najdete zde: https://onlinestar.cz/webstar/

webova stranka web star pro cukrarnu domi cakes

 

  1. Snadná editace a správa v prostředí nové platformy Online Star:

Nikdo nechce ztrácet čas s komplikovaným systémem pro úpravy webových stránek. S řešením Web Star získáte jednoduchý a přehledný systém pro správu obsahu. Aktualizujte informace na svých stránkách snadno a rychle.

 

  1. Nepropásněte šanci mít nový web do 10. června:

Je důležité jednat rychle. Naše speciální nabídka na převedení webové stránky za 2000 Kč je platná pouze do 10. června. Po tomto datu přestanou adresy na business.site fungovat, a to by mohlo negativně ovlivnit získávání vašich zákazníků na internetu.

 

  1. Podpora:

Při přechodu na nový systém mohou vzniknout otázky. Náš tým je připravený vám pomoct s migrací dat a odpovědět na všechny dotazy, abyste mohli co nejlépe využít nové možnosti.

 

Náš cíl je nejen poskytovat technologická řešení, ale být váš partner v úspěchu. S Web Star máte jedinečnou příležitost zdokonalit online prezentaci svého podniku. Připravte se na nové výzvy a získejte konkurenční výhodu v digitálním světě!

 

Jak postupovat?

Kontaktujte nás na +420 841 121 212, info@mediatel.cz a my vám rádi pomůžeme s migrací vašich dat a vytvořením nové webové prezentace.

web star, prostredi kde muzete merit svuj web a hlidat ho

Získejte více informací na www.onlinestar.cz/webstar.

 

Na stejné téma

Jak začít s obsahovým marketingem?

Tento článek vás provede základními kroky, jak začít s obsahovým marketingem a ukáže, jak vám naše platforma Online Star může pomoci dosáhnout ještě lepších výsledků.  Obsahový marketing je klíčem k úspěchu v online světě. Pomáhá budovat vztahy s vašimi zákazníky...

Příběhy zákazníků: DoMi Cakes – splněný online sen

Rozhovor s DoMi Cakes: Matka a dcera spojily síly a vytvořily online cukrárnický sen. Rozkošná rodinná cukrárna působící na jihu Čech i ve středočeském kraji DoMi Cakes pod vedením Domči s Míšou se s námi rozhodla podělit o recept k jejich...