fbpx

Oprava a aktualizace údajů o firmě na internetu

Rychleji a snadněji to nejde!

Proč aktualizovat každý
váš záznam jeden po druhém
a ztrácet tak drahocenný čas?

Dejte sbohem nekonečným úpravám údajů:

využijte Local Star NET!

Rychlost

Automaticky aktualizujete informace o vaší firmě na 18 platformách najednou, včetně Firemního profilu Google, Facebooku, Applu, Bingu, Seznamu. To je důležité pro vaši online reputaci a sílu na internetu.

Efektivita

Získáte více zákazníků díky přesným a aktuálním informacím o vaší firmě online a také lepší pozice ve výsledcích vyhledávání na Google, Seznamu, Bingu než vaše konkurence.

Úspora

Ušetříte čas a peníze oproti ruční aktualizaci informací na každé platformě zvlášť. Každá změna nebo aktualizace je tak záležitostí vteřin.

Důvěra

Lepší online reputace vaší firmy! Když jsou vaše online informace zastaralé nebo neúplné, riskujete ztrátu potenciálních zákazníků a jejich důvěra se pak těžce získává zpět. A stejně působí i na vyhledávače, které ji ukazují méně často a na horších pozicích.

Jak Local Star NET

funguje:

Objednejte si Local Star Net v našem eshopu
Po zaplacení obdržíte obratem přístup do platformy
V Online Star vyplníte údaje o vaší firmě, které chcete aby se na internetu ukázaly zákazníkům
Platforma automaticky zaktualizuje data na 18 místech internetu – Googlu, Seznamu, Bingu, Facebooku, Applu, Bingu atd. a založí záznamy tam, kde je doposud nemáte
Pak už jen sledujete, jak vaše firma nabírá na síle a vaše informace se online synchronizují.
NET sit grafiky 3x (Váš příběh)

Co všechno získá vaše firma s Local Star?

Když mám na internetu různé informace...

„Všude máme jinou otevírací dobu a kontakt, a já nestíhám ty změny aktualizovat. Jak je mám jednoduše udržet všude stejné! Chci, aby naše info bylo aktuální, aby nám zákazníci věřili a našli nás, když nás potřebují!“

Nic neposílí důvěryhodnost vaší firmy na internetu víc, než konzistentní a vždy aktuální informace napříč internetem!

Získáte přístup k snadnému a intuitivnímu aktualizování informací o vaší firmě na internetu (otevírací doba, adresa, kontakt)

Potřebuji být vidět častěji než konkurence!

„Snažím se s naší nabídkou dostat na vrchol ve vyhledávání, ale SEO je pro mě černá magie. Chci, aby nás lidé našli, když hledají to, co nabízíme!“

Předběhněte konkurenci ve výsledcích vyhledávání a oslovte tak maximum zákazníků z vašeho okolí. Už nebudou váhat a vyberou si jednoduše vaší firmu!

Local Star je nástroj pro lokální optimalizaci pro vyhledávače, díky němu budete na vyšších pozicích v lokálním vyhledávání. V platformě můžete jednoduše sledovat vaše pozici v lokálním vyhledávání až na 15 klíčových slov (Local Star Pro).

Nemám čas stále něco opravovat a měnit!

„Samozřejmě mi vadí, když jsou zkazníci rozčílení, že jsme zavřeli dřív nebo že někde našli špatné telefonní číslo a nemohli se dovolat. Jenže nemám čas stále myslet na to, abych změnil otevíračku při nenadálé události.  A navíc ani kolikrát nevím, kde bych to měl udělat.“

Dejte zákazníkům přesné informace a oni vás budou milovat. Neztrácejte zbytečně jejich důvěru, pnepřidělávejte si starosti a mějte spokojené zákazníky.

Jedete na dovolenou? Musíte neočekávaně zavřít? Máte nový výrobek nebo službu? Berete nové zákazníky? To vše dostanete mezi lidi během několika vteřin – stačí v Local Star upravit a platforma se už postará o distribuci vaší zprávy.