Málo zákazníků?

Možná proto, že vás nenašli, když vás potřebovali.

76% lidí, kteří hledali firmu ve svém okolí, ji ještě ten den navštíví a 28% při této návštěvě nakoupí. Tyto zákazníky musíte oslovit!

 

Mějte informace o své firmě pestré, dostupné a v pořádku. S Local Star budete víc vidět!

Zvyšte svou viditelnost s Local Star

Vytvářejte a aktualizujte informace o vašem podnikání na různých online platformách. Zvyšujte důvěryhodnost a viditelnost vaší firmy v online vyhledávačích.

 

  • Zviditelněte vaši firmu v lokálním vyhledávání
  • Přilákejte zákazníky z okolí
  • Zvyšte lokální povědomí o vaší značce

Co všechno získá vaše firma s Local Star?

Když mám na internetu různé informace...

„Všude máme jinou otevírací dobu a kontakt, a já nestíhám ty změny aktualizovat. Jak je mám jednoduše udržet všude stejné! Chci, aby naše info bylo aktuální, aby nám zákazníci věřili a našli nás, když nás potřebují!“

Nic neposílí důvěryhodnost vaší firmy na internetu víc, než konzistentní a vždy aktuální informace napříč internetem!

Získáte přístup k snadnému a intuitivnímu aktualizování informací o vaší firmě na internetu (otevírací doba, adresa, kontakt)

Potřebuji být vidět!

„Snažím se s naší nabídkou dostat na vrchol ve vyhledávání, ale SEO je pro mě černá magie. Chci, aby nás lidé našli, když hledají to, co nabízíme!“

Předběhněte konkurenci ve výsledcích vyhledávání a oslovte tak maximum zákazníků z vašeho okolí. Už nebudou váhat a vyberou si jednoduše vaší firmu!

Local Star je nástroj pro lokální optimalizaci pro vyhledávače, díky němu budete na vyšších pozicích v lokálním vyhledávání

Profil vizuálně lákavý a zároveň propojený!

„Chci, aby náš online profil vypadal super a zároveň aby zákazníci snadno našli naše stránky a sociální sítě, ale je toho moc a nevím, jak to všechno spojit dohromady.“

Buďte atraktivní pro své zákazníky a ukažte jim, kde všude vás mohou najít sdílením odkazů na vaše webové stránky a sociální sítě!

Budete moct přidávat svůj obsah a odkazy na webové stránky i sociální média a poskytovat tak efektivně zákazníkům další informace.