fbpx

Podnikejte úspěšněji

Klíčem je online marketing!

Pro vás, podnikatele a živnostníky máme jednoduché řešení, jak se stát Online Star. Získejte náskok před konkurencí s naší platformou, jedinečnou v ČR.

Už nemusíte složitě pátrat po nástrojích, které potřebujete. Připravili jsme pro vás zvýhodněný balíček Online START.

Váš pomocník v marketingu

Aniž byste byli experty na online prostředí, Online Star platforma vám pomůže posunout firmu v online marketingu na další úroveň. Ať už z mobilu nebo počítače, vše najdete na jednom místě – pohodlně přes internetový nebo mobilní prohlížeč – kdekoli.

Být Online Star zvládne nyní opravdu každý!

Pomůže vám ušetřit čas a zpřehlednit vaše marketingové aktivity, kterými oslovujete zákazníky z vašeho okolí.

Online Star je cestou k lokálním zákazníkům pro majitele malých a středních firem nebo řemeslníky a všechny, pro které je jejich obor podnikání vášní a neradi ztrácejí čas.

Jsme vaši partneři. Víme, že udržet vaše podnikání není jednoduché, proto nabízíme marketingvé nástroje za cenu, která se vám vyplatí. Nabízíme flexibilní cenové plány, aby si naše služby mohl dovolit každý.

Znáte tyhle situace?

S našimi nástroji se těmto problémům nejenom vyhnete, ale můžete své podnikání dostat do jiné dimenze a předběhnout konkurenci!


„Nenašli mě, když potřebovali…”

Michal
Majitel malého autoservisu


Náš nástroj Local Star vám s tím pomůže

Zvyšíte svoji lokální viditelnost a přilákáte více zákazníků, což je klíčová podmínka pro rozvoj vašeho podnikání ve vaší lokalitě.


„Nemám své recenze pod kontrolou!”
"Nevěděl jsem o špatných recenzích..."

Tomáš
Majitel malé kavárny


Funkce Review Star vám usnadní budovat důvěryhodnost vašeho podnikání.

Sledujte a odpovídejte na recenze od zákazníků z jednoho místa. Pomáhejte budovat vaši pozitivní reputaci a reagujte na připomínky zákazníků.


„Se sociálními sítěmi mi to moc nejde...”

Eva

Majitelka malého kosmetického salónu


S pomocí Social Star to hravě zvládnete.

Social Star zvýší angažovanost na sociálních sítích a pomůže vám budovat silnější vztahy s vaším publikem, což je klíčem k úspěšnému podnikání.


"Web nemám. Nevím proč vlastně..."

Hana
Majitelka malé cateringové firmy


Web Star vám vyrobíme funkční a cenově přijatelný web.

Je jedno v čem podnikáte, dnes potřebujete svůj web, kde ukážete svoji práci a přilákáte zákazníky.

Nepřehlédněte

naši výhodnou nabídku!

Začněte jednoduše!

Abychom vám co nejvíce zjednodušili začátek s naší novou platformou, připravili jsme pro vás zvýhodněný balíček Online START.
Nyní za neuvěřitelnou cenu, rovnající se téměř ceně jednoho nástroje.
Startovací balíček obsahuje naše nástroje Local Star, Review Star a Social Star pěkně v jednom.

Proč? Protože nám záleží na vašem podnikání a chápeme vaši počáteční nedůvěru. Až Online Star vyzkoušíte, zamilujete si jej.

A když ne, můžete po uplynutí období zcela jednoduše od nás odejít bez jakýchkoli postihů. Jsme Online Star a přinášíme na český trh zcela novou zákaznickou zkušenost.

Inspirujte se, ať vaše hvězda stále stoupá

Nepřehlédněte novinky, návody a tipy, ze světa podnikání.

Ty nej vychytávky z Online Star

Jak rychle publikovat relevantní obsah na vaše sítě – během pár vteřin na 5 sítí Využití RSS feedu a nástroje Social Star pro rychlé postování zajímavého obsahu, s originálními obrázky generovanými AI   Využití AI pro odpověď na recenzi –...

Tipy, jak zlepšit dojem vaší firmy na internetu

Tipy, jak rychle a zdarma zlepšit dojem vaší firmy na uživatele internetu  Online reputace firem – už jste to určitě slyšeli. Na Googlu můžete najít množství článků, které popisují, jak online reputaci firmy zlepšit. Ovšem pro drtivou většinu malých a...

7 tipů pro lepší online viditelnost

7 zaručených způsobů, jak zvýšit viditelnost svého podniku v online hledání V dnešní digitální době je pro malé a střední podnikatele klíčové získat co největší viditelnost v online prostředí. S rostoucí konkurencí je důležité využít veškeré dostupné nástroje a strategie,...