Staňte se

Online Star

Online Star je vaše cesta k úspěchu v digitálním světě. Nabízíme vám jednoduché a efektivní řízení a správu vašeho online marketingu pomocí aplikace Online Star.

Aplikace vám pomůže zvýšit viditelnost, zlepšit reputaci a přilákat více zákazníků.

Rozvíjejte své podnikání rychleji a chytřeji.

Váš online marketingový pomocník

Aniž byste byli experty na online prostředí, Online Star aplikace vám pomůže posunout firmu v online marketingu na další úroveň. Ať už z mobilu nebo počítače, vše najdete na jednom místě a aplikaci pohodlně spustíte přes internetový prohlížeč kdekoli.

Pomůže vám ušetřit čas a zpřehlednit vaše marketingové aktivity, kterými oslovujete zákazníky z vašeho okolí.

Online Star je cestou k lokálním zákazníkům pro majitele malých a středních firem nebo řemeslníky a všechny, pro které je jejich obor podnikání vášní a neradi ztrácejí čas.

Jak se stát hvězdou?

Jednoduše – s nástroji v platformě Online Star
WS_logo_199x60

Vystartujte na oběžnou dráhu
s Web Star

Začínáte podnikat nebo se potřebujete více prosadit, zkrátka bez webu už to dál nejde? Pořidťe si moderní web s jednoduchou administrací. Ať už vás každý najde!

RS_logo_237x60

Akcelerujte své podnikání
s Review Star

Více než 90% lidí spoléhá na online recenze obdobně jako na doporučení od přátel. Hodnocení 4-5 hvězdiček tak hraje pro vaši firmu existenční roli!

Nová dimenze s platformou Online Star

Objevte výhody našich produktů a zjistěte, jak vám mohou pomoci růst a dosáhnout úspěchu.
S Online Star máte vše, co potřebujete pro efektivní online marketing. Na jednom místě!
Konec nechtěným a nesprávným údajům

Údaje vaší firmy na Googlu zabezpečíte proti cizím úpravám. Potřebné změny změníte rychle na napříč internetem synchronizací v Local Star a jednoduše i na stránkách s Web Star.

Web cílený na vaše zákazníky z okolí

S Web Star získejte moderní webové stránky s jednoduchou administrací, ukažte svoji práci a přilákejte nové zákazníky. Rozvíjejte své podnikání chytře a neplaťte zbytečně drahá řešení.

Mějte vždy přehled o hodnocení vaší firmy

Review Star sleduje a pomáhá vám řešit negativní hodnocení vaší firmy. S férovou komunikaci vám pomůžou automatické návrhy odpovědí i sledování sentimentu reakcí.

Ve správný čas na správném místě

Předběhněte svou konkurenci vaší dohledatelností. Spojením správných informací všude na internetu díky nástroji Local Star budete snáze k dispozici svým novým zákazníkům.

Konečně online marketing jednoduše

S nástroji Online Star získáte jednoduché a přehledné řešení správy online marketingu vaší firmy. Navíc získáváte i analytické a statistické nástroje směrující dál vaše podnikání.

Kladná reputace se zákazníky na své straně

Pomocí nástrojů Local Star a Review Star dosáhněte a udržujte pozitivní image vaší firmy. Ať už jde o správné firemní informace nebo komunikaci se zákazníky včetně odpovědí na jejich dotazy.

Inspirujte se, ať vaše hvězda stále stoupá

Nepřehlédněte novinky, návody a tipy, ze světa podnikání.

Ty nej vychytávky z Online Star

Jak rychle publikovat relevantní obsah na vaše sítě – během pár vteřin na 5 sítí Využití RSS feedu a nástroje Social Star pro rychlé postování zajímavého obsahu, s originálními obrázky generovanými AI   Využití AI pro odpověď na recenzi –...

Víc zákazníků s lokálním SEO

Přinášíme vám následujících 5 praktických tipů, jak zdokonalit své lokální SEO tak, aby víc zákazníků našlo právě vaši firmu. Lokální SEO je klíčové pro to, aby se vaše značka objevila, když lidé ve vašem okolí vyhledávají produkty nebo služby, jako...

Google ruší podnikatelům weby

Jak se připravit na změny od Google a proč je teď ten správný čas na vlastní webovou stránku? Rok 2024 přináší významné změny pro podnikatele a živnostníky, kteří využívali bezplatné webové prezentace na business.site od Googlu. Kdysi Google nabízel vytvoření...