fbpx

Jak firmám pomáhá Review Star?

2 června, 2023

Review Star je speciální nástroj, který pomáhá firmám starat se o jejich pověst a to, jak jsou vnímány online.

Možná jste slyšeli, že lidé dnes hodnotí a píšou recenze o firmách na internetu. S tímto produktem mohou firmy sledovat, co o nich lidé píší a jaké mají hodnocení.

Review Star vám poskytne přehled o tom, co se o vaší firmě píše na platformách jako Google, Facebook a dalších. Když se objeví negativní recenze nebo problémy, můžete rychle zareagovat a vyřešit je. Budete také dostávat upozornění, když se objeví nová recenze nebo se změní vaše hodnocení.

Díky tomuto nástroji můžete také snadno odpovídat na recenze. Máte všechny recenze a hodnocení na jednom místě, což vám usnadní odpovídání na ně. Navíc vám Review Star pomůže snadno  pochopit, jak lidé vaši firmu vnímají. Analyzuje emoce ve zpětné vazbě zákazníků a pomůže vám identifikovat oblasti, ve kterých je třeba zlepšit.

Zde nabízíme přehled základních funkcionalit:

  1. Sledování online recenzí: Vendasta umožňuje firmám sledovat recenze zákazníků na různých platformách, jako jsou Google, Facebook, Yelp a další. Firma může mít přehled o tom, co se o ní říká online, a rychle reagovat na negativní recenze nebo problémy, které zákazníci sdílejí.
  2. Notifikace a přehledy: Nástroj Vendasta poskytuje notifikace a přehledy o nových recenzích, hodnoceních a změnách reputace. Firmy tak mohou být v reálném čase informovány o tom, co se děje a jak se jejich reputace vyvíjí.
  3. Správa odpovědí: Vendasta umožňuje firmám spravovat odpovědi na recenze a hodnocení z jednoho centrálního rozhraní. To zjednodušuje proces odpovídání na recenze a umožňuje firmám proaktivně komunikovat se zákazníky.
  4. Analýza sentimentu: Nástroj Vendasta používá analýzu sentimentu k vyhodnocování tonality a emocí ve zpětné vazbě zákazníků. Firmy mohou získat přehled o tom, jak jsou jejich produkty a služby vnímány a identifikovat oblasti, ve kterých je třeba zlepšit.

 

Na stejné téma

Ty nej vychytávky z Online Star

Jak rychle publikovat relevantní obsah na vaše sítě – během pár vteřin na 5 sítí Využití RSS feedu a nástroje Social Star pro rychlé postování zajímavého obsahu, s originálními obrázky generovanými AI   Využití AI pro odpověď na recenzi –...

Tipy, jak zlepšit dojem vaší firmy na internetu

Tipy, jak rychle a zdarma zlepšit dojem vaší firmy na uživatele internetu  Online reputace firem – už jste to určitě slyšeli. Na Googlu můžete najít množství článků, které popisují, jak online reputaci firmy zlepšit. Ovšem pro drtivou většinu malých a...